всі категорії
Про нас / Зв'язатися з нами

Про нас / Зв'язатися з нами

Бачення підприємства

Кожен житель Каволо сподівається використовувати водень, щоб зробити світ кращим, вивільнити потенціал відновлюваної енергії та реалізувати глобальну декарбонізацію

Наразі він побудував високостандартний виставковий зал музею водневої науки та техніки, прихильний до створення та розвитку водневої екосистеми спільного використання здоров’я та активно керує трансформацією глобальної водневої промисловості.

Команда Cawolo

Cawolo — це комплексне високотехнологічне підприємство, яке об’єднує дослідження та розробки, проектування, виробництво та продаж водневих продуктів. Cawolo має власну основну запатентовану технологію: технологію виробництва водню з надвисокою концентрацією водню та кисню. Наразі він побудував високостандартний виставковий зал музею водневої науки та техніки, прихильний до створення та розвитку водневої екосистеми спільного використання здоров’я та активно керує трансформацією глобальної водневої промисловості.

Члени професійної команди

Головний інженер-Хе Сянчен

Головний інженер-Хе Сянчен

Генеральний менеджер Інженерного центру ПЕМ, який спеціалізується на мехатроніці, 28 років займається проектуванням обладнання для виробництва водню та систем управління промисловою електроавтоматизацією. • Відповідає за формування технічної групи PEM. У 2022 році очоліть команду, щоб завоювати перший промисловий PEM-електролізер потужністю мегават у провінції Гуандун, і його продуктивність досягне найкращого в галузі рівня.

Головний технічний директор - Рене Хоу

Головний технічний директор - Рене Хоу

Доктор Хоу закінчив Іллінойський технологічний інститут і навчався у відомого викладача паливних елементів. Після закінчення університету доктор Хоу багато років працював у відомих міжнародних піонерів паливних елементів та виробників комплектного обладнання та накопичив багатий досвід як у технологічних дослідженнях, так і в розробці продуктів. Раніше вона була технічним директором Ballard China, технічним директором SPIC Hydrogen Energy Company та директором зі стратегічного планування водневої енергетики команди проекту паливних елементів Great Wall Motor XEV. До повернення до Китаю д-р Хоу мав багаторічний досвід роботи в промисловості Ballard Vancouver і AFCC Vancouver, а також у стартапах паливних елементів у Кремнієвій долині.

Чарман-Містер Лін

Чарман-Містер Лін

Голова Guangdong Cawolo Hydrogen Technology Co. Ltd. Генеральний менеджер Guangdong Cawolo Health Technology Co. Ltd. Генеральний менеджер Guangdong Cawolo Equipment Co. Ltd. Заступник генерального директора Foshan Huayang Xinli Water Treatment. Володіючи унікальним розумінням і чутливістю до управління бізнесом, пан Лін 23 роки керував командою в області очищення води електролізом. Він є майстром проектів Cawolo та інтеграції внутрішніх і зовнішніх ресурсів.

Guangdong Cawolo Hydrogen

Guangdong Cawolo Hydrogen Technology Co., Ltd. була заснована в грудні 2021 року, є інтеграцією Guangdong Cawolo Health Technology Co., Ltd. і Foshan Cawolo Equipment Co., LTD. Компанія розташована в місті Фошань, провінція Гуандун, демонстраційна зона промисловості, що розвивається, - Нова база легкої промисловості Гуандуна. Guangdong Cawolo Hydrogen Technology Co., Ltd. — це комплексне науково-технічне підприємство, яке об’єднує дослідження та розробки, проектування, виробництво та продаж водневих продуктів. Він прагне до технологічних інновацій PEM електролітичної комірки та реалізації високоякісного, інтелектуального, зеленого, великомасштабного та домашнього виробництва інтегрованої системи виробництва водню PEM електролітичної води. Команда компанії має більш ніж 20-річний досвід у галузі електролітичного очищення води, з передніми галузевими дослідженнями та технологіями розробки, силою команди дослідницьких і розробних технологій компанії, є багато відомих експертів та магістерського персоналу вдома та за кордоном. Обладнання для перевірки заводу завершено, будівництво системи якості та охорони навколишнього середовища завершено. Компанія в основному займається дослідженнями та розробками та виробляє повний спектр промислового обладнання для виробництва водню для електролітичної води PEM, мембранного електрода, електролітичної комірки, генератора водню, чашки для води, збагаченої воднем, диспенсера для води, збагаченого воднем, та інших продуктів, категорій промислових, комерційних а також будинок та інші багаторівневі ринкові поля.

Guangdong Cawolo Hydrogen
Підписка

Підпишіться на нашу розсилку

Йди за нами

Ми хочемо почути вас